Samorząd uczniowski wita w nowym roku szkolnym 2020-2021 – 05.10.2020 r.

Samorząd uczniowski wita w nowym roku szkolnym

W roku szkolnym 2020/2021 samorząd uczniowski naszej „Dziesiątki” wznawia swoją działalność po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Opiekunami samorządu z ramienia nauczycieli są panie: Ewa Michałek (przewodnicząca) oraz Monika Poźniak i Magdalena Kaniewska-Kędra (zastępcy). Zarówno opiekunów, jak i Was, drodzy Uczniowie czeka nowe wyzwanie: spotkania i aktywność samorządu online! Pierwsze zebranie na TEAMSach już mamy zaliczone – wybieraliśmy uczniowską radę samorządową. W głosowaniu uczestniczyli przewodniczący i ich zastępcy z klas 4-8. Miło mi poinformować, iż przewodniczącą SU z ramienia Uczniów została wybrana Aleksandra Tomczyk 8c. Jej zastępcami zostali: Mikołaj Pączek 8c, Jana Sikora 8a, Julia Stokowiecka 7c oraz Daria Wierzbicka 8b. Wyborom towarzyszyła miła, przyjazna atmosfera… oraz niepewność, kto wygra.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom głosowania i mamy nadzieję na świetną współpracę! Oczekujemy na wspaniałe pomysły i kreatywność wszystkich Uczniów naszej szkoły.

Pozdrawiamy i życzymy Wam sukcesów w nauce w tym trudnym dla wszystkich czasie!

„Martwić można się w pojedynkę, ale radość musi być z kimś podzielona” (przysłowie amerykańskie). Zatem radujmy się z działania razem!