Galeria 2020/2021

 

Archiwum
Galeria Rok Szkolny 2017/2018
Galeria Rok Szkolny 2018/2019
Galeria Rok Szkolny 2019/2020

 

Galeria Młodego Artysty Szkoły Podstawowej Nr 10 w Rzeszowie

 

 

 

Z radością informujemy, że największy wyścig programistyczny w Europie, czyli CodeWeek 2020 tym razem wygrała Polska. To historyczny moment! W naszym kraju zorganizowano najwięcej, bo aż 20505 wydarzeń związanych z kodowaniem i programowaniem. Ten imponujący sukces jest wynikiem zaangażowania wielu nauczycieli i uczniów - w tym także z naszej szkoły. W tegorocznej edycji CodeWeek w Dziesiątce kodowali uczniowie klas 1-3 ze swymi wychowawcami oraz klasy czwarte, piąte i siódme na lekcjach informatyki. Nauczyciele, którzy rozumieją, że kodowanie i programowanie to kompetencja przyszłości, zaproponowali uczniom ciekawe wyzwania. Było wiele radości, dobra zabawa, ale przede wszystkim rozwijanie logicznego myślenia. Zapraszamy do galerii zdjęć. Oprac. M.J.

Tegoroczny festiwal kreatywności, twórczości i odkrywania talentów, czyli International Dot Day 2020 już za nami. Uczniowie klas 1b, 2a, 2b, 3a, 3b i 3c zainspirowani postawą Vashti, bohaterki książki P. Reynolds’a „The Dot”, podjęli różnorodne wyzwania, aby pokazać, że mają odwagę, są zdolni, pomysłowi i zawsze chętni do dobrej zabawy. Powodów do radości dostarczyli też zawsze pełni inicjatyw wychowawcy klas.

Nasza uczennica Aleksandra Masłoń zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. Gratulujemy!!!